Bronstein Cup 2018

Gruppe A (NGP M, 1, 2)

Liljevatnet skule, Knarrevik, 21.10.2018

Endelig resultatliste

PlNavnKli-RtgKlubb123456PoengBuchholz-1Buchholzi-Snittmi-Prestasjon
1
IM Joachim Birger Nilsen M Bergens +15 +07 +06 +03 +02 =04
5.5
22.5
25.5
2078
2518 (+28.20)
2
Stig K Martinsen M Sotra +22 +10 +04 +08 -01 +06
5.0
21.5
24.0
2059
2350 (+31.40)
3
FM Kjell Arne Mork M SK 96 +24 +14 +05 -01 +13 +09
5.0
19.0
21.0
1884
2217 (-1.20)
4
IM Eirik Gullaksen M Bergens +21 +13 -02 +14 +05 =01
4.5
20.5
23.5
1953
2248 (-11.80)
5
WFM Anita Grønnestad 1 Bergens +12 +17 -03 +07 -04 +15
4.0
20.0
23.0
1916
2030 (+17.20)
6
Øyvind Riisem M Sotra +27 +16 -01 +17 +18 -02
4.0
19.5
21.5
1826
2038 (-9.00)
7
Sigve Hølleland 1 Masfjorden +28 -01 +24 -05 +25 +13
4.0
16.5
18.5
1820
1940 (+13.60)
8
André Barna M Eidsvoll +29 =09 +11 -02 +16
3.5
19.5
21.0
1738
1968 (-9.00)
9
Afras Mansoor 2 Søråshøgda +32 =08 -13 +23 +11 -03
3.5
18.0
18.5
1748
1787 (+5.40)
10
Tom Eriksen 1 Sotra +23 -02 =18 =16 =12 +14
3.5
17.5
20.0
1710
1775 (-4.60)
11
Ariza Hina 2 Søråshøgda +25 =18 -08 +29 -09 +23
3.5
15.0
16.5
1670
1674 (+44.20)
12
Fredrik Aasen 2 Haukås -05 -19 +31 +30 =10 +22
3.5
14.5
15.0
1666
1723 (+20.00)
13
Kasper Aamand Petersen 1 Haukås +26 -04 +09 +19 -03 -07
3.0
20.0
22.0
1876
1860 (-0.40)
14
Kenneth Brattetveit 1 Sotra +31 -03 +15 -04 +19 -10
3.0
19.0
19.5
1841
1815 (-3.60)
15
Jonas H Rasmussen 2 Bergens -01 +28 -14 +27 +17 -05
3.0
17.5
19.5
1812
1777 (+13.80)
16
Karstein Rye 1 Bergens +20 -06 +26 =10 -08 =18
3.0
17.5
19.5
1750
1756 (-7.00)
17
Kay-Ove Fjeldstad 2 Sotra +19 -05 +20 -06 -15 +26
3.0
17.0
19.0
1700
1698 (-6.00)
18
Theo N Johannessen 2 Haukås =30 =11 =10 +22 -06 =16
3.0
16.5
18.0
1751
1676 (+38.80)
19
Lars Ziegler 2 Bergens -17 +12 +25 -13 -14 +24
3.0
14.5
16.5
1729
1717 (+42.60)
20
Joakim Aasen 2 Haukås -16 +27 -17 -24 +32 +25
3.0
12.0
12.5
1655
1655 (+26.20)
21
Kjetil Myrlid Aasen 2 Haukås -04 -26 -29 +31 +28 +30
3.0
11.5
12.0
1716
1669 (-6.00)
22
Liam Jansson Rønnestad 2 Søråshøgda -02 =23 +32 -18 +24 -12
2.5
16.0
16.5
1617
1543 (-18.60)
23
Thomas Sekkingstad 2 Sotra -10 =22 +30 -09 +29 -11
2.5
14.5
16.0
1652
1595 (+13.00)
24
Heine N Johannessen 2 Haukås -03 +31 -07 +20 -22 -19
2.0
17.5
18.0
1691
1532 (-23.20)
25
Jarle Solli 2 Bergens -11 +30 -19 +26 -07 -20
2.0
15.5
17.0
1567
1442 (-38.80)
26
Oddvar Solli 2 Voss -13 +21 -16 -25 +27 -17
2.0
14.0
16.0
1732
1607 (+2.00)
27
Per Engum 2 Sotra -06 -20 +28 -15 -26 +32
2.0
14.0
14.5
1637
1489 (-20.60)
28
Niran-Jan Murugesh 2 Sotra -07 -15 -27 +32 -21 +29
2.0
13.5
14.0
1640
1515 (-1.40)
29
Thirukkumaran Jeyachandran 2 Sotra -08 =32 +21 -11 -23 -28
1.5
15.0
15.5
1596
1389 (-69.60)
30
Morten L Madsen 2 Sotra =18 -25 -23 -12 +31 -21
1.5
14.0
14.5
1560
1367 (-52.80)
31
Sigurd Tjelmeland 2 Løperen -14 -24 -12 -21 -30 +WO
1.0
13.0
13.0
1700
1000 (-50.00)
32
Paul Sigve Amundsen 2 Sotra -09 =29 -22 -28 -20 -27
0.5
13.0
14.5
1601
1200 (-22.60)
Rangering:
1 Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
2 Buchholz-1: Buchholz Modifisert, dårligste strøket
3 Buchholz: Buchholz modifisert, ingen strykninger (=LP Buchholz i lagturneringer)
4 i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe B (NGP 3, 4, 5)

Endelig resultatliste

PlNavnKli-RtgKlubb123456PoengBuchholz-1Buchholzi-Snittmi-Prestasjon
1
Kristoff Bjørn Simon 5 Bergens +12 +08 +06 +07 +04 =02
5.5
18.0
20.5
1355
1756 (+79.60)
2
Shjalg Ole Næss 3 Masfjorden +08 +04 -07 +03 +06 =01
4.5
20.5
23.5
1325
1565 (+0.80)
3
Alexander Aasen 4 Haukås +17 =05 +12 -02 +09 +07
4.5
17.0
18.0
1317
1510 (+28.40)
4
Vegard Lauvik Fjeldstad 4 Sotra +18 -02 +05 +10 -01 +08
4.0
20.5
22.5
1367
1560 (+24.60)
5
Olai Dyrhaug Eriksen 4 Bergens +13 =03 -04 +15 +07 =06
4.0
17.0
19.0
1293
1418 (+7.20)
6
Gard Rye Høyforsslett 3 Bergens +15 +11 -01 +09 -02 =05
3.5
19.5
21.5
1348
1435 (+7.80)
7
Andreas Jonsterhaug 4 Bergens +16 +09 +02 -01 -05 -03
3.0
21.5
23.0
1325
1397 (+6.20)
8
Sander Glesnes 4 Sotra -02 -01 +13 +16 +17 -04
3.0
17.5
18.5
1242
1314 (+8.40)
9
Jonas Kleppe Borlaug 4 Sotra +14 -07 +15 -06 -03 +10
3.0
16.5
18.5
1284
1284 (-1.80)
10
Sara Marie Skaug Bjørkly 4 Bergens +17 +11 -04 +12 -09
3.0
15.5
16.5
1233
1233 (-4.80)
11
Sjur Hageberg Sæthre 5 Sotra +WO -06 -10 -12 +14 +16
3.0
14.0
15.5
1239
1167 (-0.40)
12
Ole Rasmussen 4 Bergens -01 +16 -03 +11 -10 =13
2.5
18.0
19.5
1224
1137 (-15.00)
13
Areeb Mansoor 5 Søråshøgda -05 -14 -08 +WO +15 =12
2.5
13.5
14.5
1252
1103 (-15.40)
14
Magnus Lid Hagen 5 Sotra -09 +13 -16 =17 -11 +WO
2.5
10.5
11.5
1156
1069 (-29.20)
15
Jonas Sæterlid Hella 5 Sotra -06 +18 -09 -05 -13 +17
2.0
14.5
15.5
1260
1020 (-17.60)
16
Oline Sundby Waage 5 Sotra -07 -12 +14 -08 +WO -11
2.0
13.0
14.5
1270
1077 (+0.40)
17
Anna Ovidia Young 5 Sotra -03 -10 +WO =14 -08 -15
1.5
15.0
16.5
1245
0879 (-14.60)
18
Sebastian Glesnes 5 Sotra -04 -15
0.0
12.0
13.0
1242
0000 (+0.00)
Rangering:
1 Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
2 Buchholz-1: Buchholz Modifisert, dårligste strøket
3 Buchholz: Buchholz modifisert, ingen strykninger (=LP Buchholz i lagturneringer)
4 i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Hvite partier står med fet skrift.

21. okt kl.17:37    TurneringsService 6.5 Sotra Sjakklubb

Søk i sotrasjakk.no

Kommende turneringer

No events found.

Samarbeidspartnere

Sjakk1.no
Alltid åpen. Alltid billig.

Sartor Storsenter
Mer enn 100 butikker
under samme tak.

Vestnytt
lokalavisen for Sotra og Øygarden

Fjell kommune
Vekstkommunen i vest

Skandiabanken
har hatt de mest fornøyde bankkundene 16 år på rad!