Bronstein Cup 2014 PDF Skriv ut E-post

Bronstein Cup 2014

Straume, 08.11.2014

Endelig resultatliste

PlNavnKlGPn-Eloi-EloKlubb123456PoengMonrad-1MonradBergern-Prestasjon
1
IM Eirik Gullaksen M M Bergens +23 =02 +11 +16 +03 +04
5.5
20.5
22.5
19.75
2447 (+5.00)
2
FM Joachim B. Nilsen M M Bergens +13 =01 +19 +09 +06 +05
5.5
20.0
22.5
19.75
2390 (+13.20)
3
CM Abdulla M Muhsen M M Bergens +24 +07 +06 =05 -01 +10
4.5
21.0
23.0
15.50
1997 (-10.00)
4
Sondre Merkesvik M M Bergens +20 +10 -05 +07 +09 -01
4.0
20.5
23.0
13.50
2000 (-2.80)
5
Benjamin Haldorsen M M Bergens +22 =12 +04 =03 +14 -02
4.0
20.5
22.5
13.00
2130 (+15.20)
6
Kristian Sørensen M M Sotra +18 +15 -03 +22 -02 +12
4.0
19.5
21.5
11.50
1911 (-12.50)
7
Per Ohnstad 2 2 Sotra +29 -03 +15 -04 +18 +17
4.0
17.5
18.5
10.00
1842 (-13.50)
8
Ramona Grotle 4 4 Sotra -10 -13 +WO +26 +22 +15
4.0
13.5
13.5
7.00
2380 (+13.40)
9
Tore Tjensvoll 1 1 Bergens =11 +18 +12 -02 -04 +21
3.5
19.5
22.0
10.75
1435 (-12.60)
10
Ragnar Skjønhaug 4 4

Sotra +08 -04 =14 +17 +16 -03
3.5
18.5
21.5
11.50
1876 (-1.50)
11
Ole Magne Opsal 4 4

Masfjorden =09 +14 -01 +21 -12 +19
3.5
18.0
20.5
9.75
2069 (+9.00)
12
Per Otto Solheim 2 2 Florø +28 =05 -09 +19 +11 -06
3.5
17.5
18.5
9.00
1944 (-1.00)
13
Torbjørn Krogstad Hystad 5 5
Søråshøgda -02 +08 -17 +23 -15 +24
3.0
17.5
19.5
8.00
1691 (-14.50)
14
Kjell M B Olsen 4 4

Sotra +17 -11 =10 +25 -05 =16
3.0
17.0
19.0
8.25
1752 (+1.40)
15
Jonas H Rasmussen 2 2 Bergens +25 -06 -07 +28 +13 -08
3.0
17.0
18.0
6.00
0853 (-13.40)
16
Øyvin Strand 1 1 Bergens +27 =19 +25 -01 -10 =14
3.0
16.5
18.5
6.75
1824 (-7.40)
17
Eirik Hauge 4 4
Fana -14 +27 +13 -10 +20 -07
3.0
16.0
18.0
7.50
1644 (+0.25)
18
Vetle Velle 5 5 Søråshøgda -06 -09 +20 +24 -07 +22
3.0
16.0
18.0
6.50
1783 (+0.00)
19
Kjetil Andås 2 2 Masfjorden +21 =16 -02 -12 +23 -11
2.5
18.0
20.0
6.00
1872 (-0.40)
20
Amalie Isabel Merkesvik 4 4 Bergens -04 =21 -18 +29 -17 +26
2.5
14.5
15.5
4.25
1276 (-1.60)
21
Jørgen Midttveit 4 4

Sotra -19 =20 +26 -11 +25 -09
2.5
14.0
16.0
5.25
0000 (+12.50)
22
Liam Jansson Rønnestad 5 5
Søråshøgda -05 +24 +28 -06 -08 -18
2.0
17.0
18.0
3.00
0000 (+0.00)
23
Thomas Sekkingstad 5 5

Sotra -01 -28 +27 -13 -19 +WO
2.0
14.0
14.0
2.00
0000 (+0.00)
24
Knut Mjøs 4 4
Sotra -03 -22 +29 -18 +28 -13
2.0
13.5
14.5
2.00
0000 (+0.00)
25
Nicholas Sunde 5 5

Søråshøgda -15 +29 -16 -14 -21 +28
2.0
12.5
13.5
2.00
0000 (+0.00)
26
Daniel Beadle 5 5

Fana +WO -21 -08 +27 -20
2.0
11.0
11.0
2.00
0000 (+0.00)
27
Kathir Ruben Balasundaram 5 5

Sotra -16 -17 -23 +WO -26 +29
2.0
11.0
11.0
1.00
0000 (+0.00)
28
Jørgen Sangolt 4 4

Sotra -12 +23 -22 -15 -24 -25
1.0
12.5
14.5
2.00
0000 (+0.00)
29
Sander Glesnes 5 5

Sotra -07 -25 -24 -20 +WO -27
1.0
12.5
12.5
0.00
0000 (+0.00)
Rangering:
1 Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
2 Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
3 Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
4 Berger: Sonnenborn-Berger kvalitet (=LP berger i lagturneringer)

Hvite partier står med fet skrift.

18. feb kl.01:28    TurneringsService 6.5 Sotra Sjakklu
 

Søk i sotrasjakk.no

Fakta om Sotra Sjakklubb

Sotra Sjakklubb har klubbkvelder om torsdagene. Vi åpner kl 19 og holder som regel på til rundt kl 23.

Template Design ah-68 | Copyright © 2016 Sotra Sjakklubb