Årsmesterskapet 2003 PDF Skriv ut E-post

Årsmesterskapet 2003

Årsmesterskapet består av en rekke spesielt angitte lyn- og hurtigsjakkturneringer, hvor plasseringene fra disse vektlegges etter følgende skala:

13 eller flere spillere: 17-13-10-8-6-5-4-3-2-1
10-12 spillere: 13-10-8-6-5-4-3-2-1
9 eller færre spillere: 10-7-5-4-3-2-1
Dersom to eller flere deler plassering, deles også mesterskapspoengene. Den som har høyest poengsum sammenlagt etter alle rundene, vinner Årsmesterskapet. De enkelte turneringene er åpne for alle sjakkspillere, men kun hovedmedlemmer av Sotra Sjakklubb kan vinne tittelen Årsmester.

Runderesultater

Klasseinndeling

Klasse A Klasse B Klasse C
Hallstein Vårdal Oddbjørn Hagen Knut Tore Sundberg
Ole Woldseth Per Engum Knut Mjøs
Asbjørn Nordanger Afshin Alikhani Berge Frimanslund
Morten L. Madsen Nils K. Skare Ivar Magne Glesnes
Kenneth Brattetveit Torben Kallesøe Erik Andersen
Vidar Garmannslund Reidar Andersen Vebjørn Moen
Tom Eriksen Kay-Ove Fjeldstad Håvard Urhaug
Hans-Jørgen Sjursen John Dyrøy Gjert Aanes
Paul-Erik Lillholm Geir Blom Endre Dyrøy
Gunnar Eiken Kåre Leiknes
Tor Gunnar Nordnes Anthony Natås


 


Stillingen etter 15 runder:

>

Klasse A 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Poeng Antall
runder
deltatt
09.01 16.01 13.02 13.03 03.04 08.05 05.06 12.06 21.08 04.09 25.09 16.10 06.11 20.11 11.12
Lyn Hurtig Lyn Hurtig Lyn Hurtig Hurtig Lyn Lyn Hurtig Lyn Hurtig Lyn Hurtig KML
1. Vidar Garmannslund 10,0 10,0 10,3 10,0 10,0 10,0 8,0 9,0 13,0 13,0 17,0 8,0 13,0 13,0 154,3 14
2. Hallstein Vårdal 6,5 13,0 6,3 13,0 4,0 17,0 17,0 10,0 13,0 8,0 10,0 117,8 11
3. Afshin Alikhani 8,0 10,3 6,0 13,0 2,0 13,0 13,0 9,0 13,0 1,0 10,0 4,0 10,0 112,3 13
4. Kenneth Brattetveit 13,0 6,0 10,3 4,0 17,0 3,0 1,0 9,0 9,0 8,0 5,5 10,0 6,0 101,8 13
5. Asbjørn Nordanger 17,0 5,0 17,0 13,0 6,3 5,5 8,0 8,0 79,8 8
6. Ole Woldseth 8,0 6,3 17,0 10,0 4,5 10,0 7,0 62,8 7
7. Oddbjørn Hagen 6,5 5,0 5,0 1,5 8,0 5,0 3,0 3,0 6,0 6,0 3,0 5,0 57,0 12
8. Kay-Ove Fjeldstad 5,0 0,0 2,5 17,0 1,5 2,0 3,0 3,0 5,0 5,5 5,0 3,0 2,0 54,5 13
9. Tom Eriksen 3,0 2,5 4,0 4,0 6,0 4,0 4,0 3,0 5,0 35,5 9
10. Morten L. Madsen 5,0 8,0 3,0 5,0 4,5 25,5 5
11. Nils K. Skare 1,0 3,0 0,0 6,0 2,0 2,0 5,0 4,0 23,0 8
12. Reidar Andersen 2,0 4,0 0,0 0,0 6,0 3,0 2,0 0,0 2,0 0,0 0,0 1,0 0,0 2,5 22,5 14
13. Torben Kallesøe 0,0 0,0 5,0 2,0 0,0 0,0 0,5 2,0 0,0 4,0 4,0 1,0 18,5 12
14. Erik Andersen 0,0 3,0 1,0 2,0 6,0 4
14. John Dyrøy 6,0 6,0 1
16. Gunnar Eiken 5,5 5,5 1
17. Ivar Magne Glesnes 0,0 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 0,0 2,5 5,0 15
17. Berge Frimanslund 0,0 2,0 0,0 0,0 1,0 0,0 1,0 1,0 5,0 8
19. Tor Gunnar Nordnes 4,0 4,0 1
19. Per Engum 4,0 4,0 1
21. Anthony Natås 0,0 0,0 1,0 1,0 2,0 4
22. Knut Mjøs 1,0 1,0 1
22. Gjert Aanes 1,0 1,0 1
24. Vebjørn Moen 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 10
24. Kåre Leiknes 0,0 0,0 0,0 2
24. Håvard Urhaug 0,0 0,0 0,0 2
24. Endre Dyrøy 0,0 0,0 1
24. Runar Våge 0,0 0,0 1
24. Knut Tore Sundberg 0,0 0,0 1
Deltakere 16 11 13 15 15 14 12 12 14 14 14 11 12 9 11 193
Klasse B 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
09.01 16.01 13.02 13.03 03.04 08.05 05.06 12.06 21.08 04.09 25.09 16.10 06.11 20.11 11.12
1. Afshin Alikhani 13,0 10,0 10,0 10,0 5,0 10,0 10,0 10,0 10,0 3,0 10,0 7,0 10,0 118,0 13
2. Oddbjørn Hagen 10,0 6,0 8,0 6,0 10,0 5,0 5,0 5,0 10,0 7,0 5,0 7,0 84,0 12
3. Kay-Ove Fjeldstad 8,0 3,0 4,0 13,0 6,0 3,0 7,0 5,0 10,0 7,0 7,0 4,0 4,0 81,0 13
4. Reidar Andersen 5,0 10,0 2,0 4,0 7,0 4,0 5,0 1,0 4,0 1,0 2,0 1,0 2,0 3,5 51,5 14
5. Nils K. Skare 3,0 6,0 2,0 13,0 4,0 3,0 10,0 5,0 46,0 8
6. Torben Kallesøe 0,0 2,0 6,0 5,0 3,0 2,0 3,5 4,0 2,0 5,0 5,0 2,0 39,5 12
7. Ivar Magne Glesnes 2,0 4,0 2,0 3,0 1,0 3,0 2,0 3,5 0,0 0,0 0,0 1,0 1,0 1,0 3,5 27,0 15
8. Berge Frimanslund 3,0 5,0 0,5 2,0 4,0 1,0 3,0 3,0 21,5 8
9. Erik Andersen 1,0 7,0 3,0 4,0 15,0 4
10. John Dyrøy 7,0 7,0 1
10. Gunnar Eiken 7,0 7,0 1
10. Tor Gunnar Nordnes 7,0 7,0 1
13. Per Engum 6,0 6,0 1
14. Anthony Natås 0,0 1,5 3,0 1,0 5,5 4
15. Gjert Aanes 4,0 4,0 1
15. Knut Mjøs 4,0 4,0 1
17. Vebjørn Moen 0,0 0,5 1,0 0,0 0,0 0,0 1,5 0,0 0,0 0,0 3,0 10
18. Kåre Leiknes 1,0 1,0 2,0 2
18. Endre Dyrøy 2,0 2,0 1
20. Knut Tore Sundberg 1,0 1,0 1
21. Håvard Urhaug 0,0 0,0 0,0 2
22. Runar Våge 0,0 0,0 1
Deltakere 11 6 8 11 8 8 8 7 9 10 9 7 9 7 8
Klasse C 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
09.01 16.01 13.02 13.03 03.04 08.05 05.06 12.06 21.08 04.09 25.09 16.10 06.11 20.11 11.12
1. Ivar Magne Glesnes 5,0 5,0 10,0 7,0 7,0 7,0 10,0 10,0 5,0 4,0 4,0 10,0 8,5 7,0 10,0 109,5 15
2. Berge Frimanslund 7,0 7,0 6,0 10,0 10,0 7,0 10,0 10,0 67,0 8
3. Vebjørn Moen 3,0 6,0 5,0 5,0 4,0 5,0 6,0 7,0 5,0 3,0 49,0 10
4. Erik Andersen 4,0 10,0 10,0 10,0 34,0 4
5. Anthony Natås 4,0 6,0 7,0 8,5 25,5 4
6. Kåre Leiknes 5,0 7,0 12,0 2
7. Håvard Urhaug 5,0 5,0 10,0 2
7. Gjert Aanes 10,0 10,0 1
7. Knut Mjøs 10,0 10,0 1
10. Knut Tore Sundberg 7,0 7,0 1
11. Endre Dyrøy 5,0 5,0 1
12. Runar Våge 3,0 3,0 1
Deltakere 5 3 3 5 3 4 3 3 3 4 5 1 3 2 3

 


Runde 1: 09.01.03 - Lynsjakk

Pl. Deltaker Kl. Poeng
1. Asbjørn Nordanger
A
15 av 15!!
2. Kenneth Brattetveit
A
14
3. Vidar Garmannslund
A
11
4. Afshin Alikhani
B
10½
5. Hallstein Vårdal
A
10
5. Oddbjørn Hagen
B
10
7. Kay-Ove Fjeldstad
B
9
8. Per Engum
B
8
9. Tom Eriksen
A

10. Reidar Andersen
B
6
11. Gjert Aanes
C
5
12. Berge Frimanslund
C

13. Ivar Magne Glesnes
C
4
14. Erik Andersen
C
3
15. Torben Kallesøe
B

16. Vebjørn Moen
C
1

 

Runde 2: 16.01.03 - Hurtigsjakk

Pl. Navn Kl.
Resultater Poeng Monrad Berger
1.
Hallstein Vårdal A
+10 =03 +04 +02 +09 +06
5.5
17.5 19.5
17.50
2.
Vidar Garmannslund A
+11 +09 +05 -01 +03 +04
5.0
18.5 20.5
15.00
3.
Ole Woldseth A
+WO =01 +07 +10 -02 =05
4.0
19.0 19.0
9.50
4.
Kenneth Brattetveit A
+06 =05 -01 +07 +10 -02
3.5
20.0 22.0
9.75
5.
Asbjørn Nordanger A
+08 =04 -02 =06 +WO =03
3.5
18.0 18.0
7.75
6.
Reidar Andersen B
-04 =08 +WO =05 +11 -01
3.0
17.0 17.0
5.00
7.
Erik Andersen C
-09 +11 -03 -04 +08 +10
3.0
14.0 16.0
6.50
8.
Berge Frimanslund C
-05 =06 -11 +WO -07 +09
2.5
13.5 13.5
3.50
9.
Ivar Magne Glesnes C
+07 -02 -10 +11 -01 -08
2.0
18.0 20.0
5.00
10.
Kay-Ove Fjeldstad B
-01 +WO +09 -03 -04 -07
2.0
18.0 18.0
2.00
11.
Torben Kallesøe B
-02 -07 +08 -09 -06 +WO
2.0
15.5 15.5
2.50

Hvite partier står med fet skrift.

Runde 3: 13.02.03 - Lynsjakk

Pl. Deltaker
Kl. Poeng
1. Asbjørn Nordanger
A
11 av 12
2. Kenneth Brattetveit
A
9
2. Afshin Alikhani
B
9
2. Vidar Garmannslund
A
9
5. Oddbjørn Hagen
B

5. Morten L. Madsen
A

5. Torben Kallesøe
B

8. Kay-Ove Fjeldstad
B
6
8. Tom Eriksen
A
6
10. Nils K. Skare
B
4
11. Ivar Magne Glesnes
C

12. Vebjørn Moen
C
1
12. Berge Frimanslund
C
1

 

Runde 4: 13.03.03 - Hurtigsjakk

Pl. Navn Kl. Resultater Poeng Monrad Berger
1.
Kay-Ove Fjeldstad B
=03 =06 +09 +07 +02 +08
5.0
19.0 22.0
18.00
2.
Asbjørn Nordanger A
+13 +14 +12 +03 -01 +05
5.0
17.5 19.5
14.50
3.
Vidar Garmannslund A
=01 +05 +07 -02 +06 +09
4.5
20.0 23.0
15.50
4.
Morten L. Madsen A
-12 -08 +WO +13 +07 +10
4.0
13.5 13.5
8.00
5.
Afshin Alikhani B
=06 -03 +15 +11 +08 -02
3.5
19.0 20.0
8.75
6.
Oddbjørn Hagen B
=05 =01 +14 =12 -03 +13
3.5
17.5 19.5
9.50
7.
Kenneth Brattetveit A
+09 +10 -03 -01 -04 +12
3.0
19.5 22.0
8.50
8.
Nils K. Skare B
-11 +04 +13 +10 -05 -01
3.0
18.5 20.5
9.00
9.
Torben Kallesøe B
-07 +WO -01 +14 +12 -03
3.0
17.0 17.0
4.50
10.
Knut Mjøs C
+WO -07 +11 -08 +15 -04
3.0
14.0 14.0
4.00
11.
Ivar M. Glesnes C
+08 -12 -10 -05 +WO +15
3.0
13.0 13.0
4.00
12.
Reidar Andersen B
+04 +11 -02 =06 -09 -07
2.5
18.5 21.5
8.75
13.
Vebjørn Moen C
-02 +15 -08 -04 +14 -06
2.0
17.5 18.5
3.00
14.
Anthony Natås C
+15 -02 -06 -09 -13 +WO
2.0
14.5 14.5
1.00
15.
Runar Våge C
-14 -13 -05 +WO -10 -11
1.0
13.5 13.5
0.00

Hvite partier står med fet skrift.

Runde 5: 03.04.03 - Lynsjakk

Pl. Deltaker
Kl. Poeng
1. Kenneth Brattetveit
A
11½ av 14
2. Afshin Alikhani
B
11
3. Vidar Garmannslund
A
10½
4. Hallstein Vårdal
A

4. Ole Woldseth
A

4. Asbjørn Nordanger
A

7. Tom Eriksen
A

8. Morten L. Madsen
A
8
9. Kay-Ove Fjeldstad
B

9. Oddbjørn Hagen
B

11. Reidar Andersen
B
4
12. Torben Kallesøe
B

13. Berge Frimanslund
C
3
14. Ivar Magne Glesnes
C

15. Vebjørn Moen
C
1

 

Runde 6: 08.05.03 - Hurtigsjakk

Pl. Navn Kl. Resultater Poeng Monrad Berger
1.
Ole Woldseth A
=02 +14 +07 +05 +04 -03
4.5
19.5 20.5
13.75
2.
Hallstein Vårdal A
=01 -06 +10 +09 +07 +04
4.5
17.5 20.0
14.25
3.
Vidar Garmannslund A
+10 -04 +11 +06 =05 +01
4.5
17.5 19.5
14.25
4.
Oddbjørn Hagen B
+11 +03 =05 +08 -01 -02
3.5
20.0 22.0
11.25
5.
Reidar Andersen B
+14 +08 =04 -01 =03 =06
3.5
19.0 20.0
9.75
6.
Morten L. Madsen A
-08 +02 +13 -03 +14 =05
3.5
17.0 18.0
8.75
7.
Tom Eriksen A
+12 =09 -01 +13 -02 +08
3.5
16.5 18.0
7.75
8.
Kenneth Brattetveit A
+06 -05 +09 -04 +12 -07
3.0
16.5 18.5
8.00
9.
Afshin Alikhani B
+13 =07 -08 -02 -10 +12
2.5
15.5 17.0
5.25
10.
Berge Frimanslund C
-03 =11 -02 -14 +09 +13
2.5
15.0 16.0
5.00
11.
Ivar Magne Glesnes C
-04 =10 -03 -12 =13 +14
2.0
14.0 15.0
3.00
12.
Torben Kallesøe B
-07 -13 +14 +11 -08 -09
2.0
12.5 13.5
3.00
13.
Kåre Leiknes C
-09 +12 -06 -07 =11 -10
1.5
14.0 16.0
3.00
14.
Vebjørn Moen C
-05 -01 -12 +10 -06 -11
1.0
16.0 18.0
2.50

Hvite partier står med fet skrift.

Runde 7: 05.06.03 - Hurtigsjakk

Pl. Navn Kl. Resultater Poeng Monrad Berger
1.
Afshin Alikhani B
+08 +06 =05 +07 +04 -02
4.5
18.5 21.5
15.25
2.
Ole Woldseth A
+09 +07 =03 -05 +08 +01
4.5
18.0 21.0
15.50
3.
Vidar Garmannslund A
=06 +12 =02 -04 +07 +05
4.0
18.5 19.0
11.00
4.
John Dyrøy B
+12 -05 +08 +03 -01 +11
4.0
16.0 16.5
8.50
5.
Oddbjørn Hagen B
+10 +04 =01 +02 -06 -03
3.5
20.5 22.0
12.25
6.
Hallstein Vårdal A
=03 -01 +09 +10 +05 -07
3.5
18.0 19.5
10.00
7.
Reidar Andersen B
+11 -02 +10 -01 -03 +06
3.0
18.0 19.0
6.00
8.
Kay-Ove Fjeldstad B
-01 +09 -04 +11 -02 +12
3.0
17.0 17.5
4.50
9.
Kenneth Brattetveit A
-02 -08 -06 +12 +11 +10
3.0
13.5 14.0
3.00
10.
Ivar Magne Glesnes C
-05 +11 -07 -06 =12 -09
1.5
14.0 14.5
1.25
11.
Berge Frimanslund C
-07 -10 +12 -08 -09 -04
1.0
14.5 15.0
0.50
12.
Vebjørn Moen C
-04 -03 -11 -09 =10 -08
0.5
15.5 16.5
0.75

Hvite partier står med fet skrift.

Runde 8: 12.06.03 - Lynsjakk

Pl. Deltaker
Kl. Poeng
1. Afshin Alikhani
B
9½ av 11
2. Vidar Garmannslund
A
9
2. Kenneth Brattetveit
A
9
4. Tom Eriksen
A

5. Ole Woldseth
A
7
5. Morten L. Madsen
A
7
7. Kay-Ove Fjeldstad
B
6
8. Reidar Andersen
B
5
9. Torben Kallesøe
B
2
9. Ivar Magne Glesnes
C
2
11. Anthony Natås
C
1
11. Vebjørn Moen
C
1

 

Runde 9: 21.08.03 -Lynsjakk

Pl. Deltaker
Kl. Poeng
1. Hallstein Vårdal
A
12 av 13
2. Vidar Garmannslund
A
11
3. Kenneth Brattetveit
A
10
3. Afshin Alikhani
B
10
5. Gunnar Eiken
B

5. Asbjørn Nordanger
A

7. Tom Eriksen
A
8
8. Kay-Ove Fjeldstad
B

9. Torben Kallesøe
B
5
10. Erik Andersen
C
4
11. Nils K. Skare
B

12. Reidar Andersen
B
3
13. Vebjørn Moen
C
2
14. Ivar Magne Glesnes
C
0

 

Runde 10: 04.09.03 - Hurtigsjakk

Pl. Navn Kl.
Resultater Poeng Monrad Berger
1.
Hallstein Vårdal A
+08 +13 -02 +11 +07 +04
5.0
16.5 17.5
13.00
2.
Vidar Garmannslund A
+12 +04 +01 -03 =05 +08
4.5
20.5 22.5
16.00
3.
Ole Woldseth A
=07 +06 +05 +02 -04 +10
4.5
19.0 21.5
16.00
4.
Kenneth Brattetveit A
+11 -02 +07 +08 +03 -01
4.0
20.0 22.0
12.50
5.
Nils K. Skare B
=06 +10 -03 +12 =02 +11
4.0
17.0 19.0
10.50
6.
Kay-Ove Fjeldstad B
=05 -03 -10 +14 +09 +12
3.5
16.0 16.0
7.00
7.
Tor Gunnar Nordnes B
=03 =09 -04 +10 -01 +13
3.0
19.0 20.0
7.25
8.
Oddbjørn Hagen B
-01 +14 +13 -04 +11 -02
3.0
16.5 16.5
3.00
9.
Reidar Andersen B
=10 =07 -11 +13 -06 +14
3.0
12.0 12.0
3.75
10.
Berge Frimanslund C
=09 -05 +06 -07 +14 -03
2.5
18.0 18.0
5.00
11.
Torben Kallesøe B
-04 +12 +09 -01 -08 -05
2.0
19.0 21.0
5.00
12.
Kåre Leiknes C
-02 -11 +14 -05 +13 -06
2.0
15.0 15.0
1.00
13.
Vebjørn Moen C
+14 -01 -08 -09 -12 -07
1.0
16.0 16.0
0.00
14.
Ivar Magne Glesnes C
-13 -08 -12 -06 -10 -09
0.0
14.0 15.0
0.00

Hvite partier står med fet skrift.

Runde 11: 25.09.03 -Lynsjakk

Pl. Deltaker Kl. Poeng
1. Vidar Garmannslund A 12½ av 13
2. Afshin Alikhani B 10½
3. Hallstein Vårdal A
4. Asbjørn Nordanger A
5. Kenneth Brattetveit A 8
5. Kay-Ove Fjeldstad B 8
7. Tom Eriksen A 7
8. Oddbjørn Hagen B 6
9. Erik Andersen C
10. Anthony Natås C 5
11. Endre Dyrøy C 4
12. Reidar Andersen B
13. Ivar Magne Glesnes C 2
14. Vebjørn Moen C 1

Runde 12: 16.10.03 - Hurtigsjakk

Pl. Navn Kl. Resultater Poeng Monrad Berger
1.
Hallstein Vårdal A =08 +04 +06 +02 +03 +05
5.5
18.5 21.0
19.75
2.
Kenneth Brattetveit A +07 +05 +03 -01 +08 +10
5.0
18.0 20.0
14.50
3.
Vidar Garmannslund A +11 +06 -02 +08 -01 +09
4.0
18.5 20.5
10.00
4.
Oddbjørn Hagen B
=09 -01 +11 -05 +WO +08
3.5
15.5 15.5
5.75
5.
Kay-Ove Fjeldstad B +WO -02 +07 +04 -10 -01
3.0
19.0 19.0
6.50
6.
Torben Kallesøe B
+10 -03 -01 +09 -11 +WO
3.0
16.0 16.0
4.50
7.
Tom Eriksen A
-02 +WO -05 +10 -09 +11
3.0
14.5 14.5
4.00
8.
Nils K. Skare B
=01 +09 +10 -03 -02 -04
2.5
20.5 22.5
7.25
9.
Afshin Alikhani B
=04 -08 +WO -06 +07 -03
2.5
16.0 16.0
4.75
10.
Reidar Andersen B
-06 +11 -08 -07 +05 -02
2.0
16.5 18.5
5.00
11.
Ivar M. Glesnes C
-03 -10 -04 +WO +06 -07
2.0
15.5 15.5
3.00

Hvite partier står med fet skrift.

Runde 13: 06.11.03 -Lynsjakk

Pl. Deltaker Kl. Poeng
1. Vidar Garmannslund A 10 av 11
2. Afshin Alikhani B
3. Hallstein Vårdal A 9
4. Oddbjørn Hagen B
5. Tom Eriksen A 7
6. Torben Kallesøe B 6
7. Kay-Ove Fjeldstad B 5
8. Nils K. Skare B
9. Reidar Andersen B 2
9. Anthony Natås C 2
9. Ivar Magne Glesnes C 2
12. Håvard Urhaug C

Runde 14: 20.11.03 - Hurtigsjakk

Pl.NavnKl.ResultaterPoengMonradBerger
1.
Hallstein Vårdal A
+5 +4 -3 +7 +2 +6
5.0
19.5 22.0
17.50
2.
Ole Woldseth A
+W +8 +6 =3 -1 +4
4.5
18.5 18.5
11.25
3.
Nils K. Skare B
+9 +6 +1 =2 -4 +W
4.5
17.5 17.5
11.25
4.
Afshin Alikhani B
+7 -1 +8 +5 +3 -2
4.0
20.0 22.0
12.50
5.
Oddbjørn Hagen B
-1 +9 =7 -4 +W +8
3.5
14.5 14.5
4.25
6.
Kay-Ove Fjeldstad
B
+8 -3 -2 +9 +7 -1
3.0
18.5 19.5
5.50
7.
Berge Frimanslund C
-4 +W =5 -1 -6 +9
2.5
16.5 16.5
2.75
8.
Reidar Andersen B
-6 -2 -4 +W +9 -5
2.0
16.0 16.0
1.00
9.
Ivar M. Glesnes C
-3 -5 +W -6 -8 -7
1.0
15.5 15.5
0.00

Hvite partier står med fet skrift.

Runde 15: 11.12.03 - Klubbmesterskapet i lynsjakk

Pl. Deltaker Kl. Poeng
1. Vidar Garmannslund A 9 av 10
2. Afshin Alikhani B
3. Asbjørn Nordanger A
4. Kenneth Brattetveit A 7
5. Oddbjørn Hagen B 6
6. Nils K. Skare B 5
7. Reidar Andersen B 4
7. Ivar Magne Glesnes C 4
9. Torben Kallesøe B 3
10. Knut Tore Sundberg C 1
11. Håvard Urhaug C 0


Til toppen av siden


Tilbake til Årsmesterskap
Copyright © 2003, Sotra Sjakklubb
Alle rettigheter forbeholdt.

//

 

Søk i sotrasjakk.no

Fakta om Sotra Sjakklubb

Vår- og Høstturneringen er våre klassiske turneringer. Her spilles det med full betenkningstid, og partiene blir ratet hos både Norges Sjakkforbund og FIDE.

Template Design ah-68 | Copyright © 2016 Sotra Sjakklubb