Sotra SK inngår sponsoravtale PDF Skriv ut E-post
Skrevet av Tom Eriksen   
tirsdag 01. april 2003

Knappe 24 timer etter at klubben vår var klar for toppseriespill igjen, så fikk vi tilbud om vår første sponsoravtale noensinne! Tilbudet kom etter at resultatet fra søndagens stikkamp var meddelt lokalavisen "Vestnytt", hvorpå avisen både gratulerte og tilbød å støtte klubben vår fremover. Vi har i felleskap kommet til at en god måte å gjøre det på, vil være å refundere startavgiftene når medlemmene våre deltar i eksterne turneringer (inkludert seriesjakken, selvsagt). Ved slike anledninger er eneste betingelse at vi skal være iført en egen klubbgenser med klubb- og firmalogo, som alle vil få tildelt.

Vi håper denne avtalen vil både styrke identiteten til klubben, bidra til å øke aktivitetsnivået og gjøre medlemskapet enda mer attraktivt. Mer informasjon om dette kommer på klubbkvelden på torsdag.

(Aprilspøk 2003)

Sist oppdatert mandag 17. mai 2010
 

Beklager, men du har nok ikke adgang til å skrive kommentarer

Template Design ah-68 | Copyright © 2016 Sotra Sjakklubb