Medlemsinformasjon: Vi gjør oppmerksom på at Sotra sjakklubb sin samarbeidspartner Sjakk1.no har stort sommersalg akkurat nå. Med opptil 50 prosent rabatt på nytt og aktuelt treningsutstyr er det hensiktsmessig å gjøre klubbens medlemmer oppmerksom på sommerkampanjen.

Sotra sjakklubb har tidligere mottatt gaver fra Sjakk1.no, og samarbeidet om en rekke Norges Grand Prix-turneringer. Klubbens medlemmer har også en generell rabatt på 10 prosent (ordinære priser) i nettbutikken ved å oppgi klubbtilhørighet.


Søk i sotrasjakk.no

Kommende turneringer

Akkurat nå er det ingen tilgjengelige arrangement.

Samarbeidspartnere

Sjakk1.no
Alltid åpen. Alltid billig.

Sartor Storsenter
Mer enn 100 butikker
under samme tak.

Vestnytt
lokalavisen for Sotra og Øygarden

Fjell kommune
Vekstkommunen i vest

Skandiabanken
har hatt de mest fornøyde bankkundene 16 år på rad!