Gisle Bjugn har - i likhet med flere andre av dagens Sotra-spillere - en fortid i Fyllingsdalen Sjakklubb. Med adresse i Haslum, Bærum er han også den av våre medlemmer som har lengst vei til klubben, uten at det gjorde klubbvalget hans noe minde naturlig da han vendte tilbake til den organiserte sjakken i fjor sommer.

I vinter representerte han klubben vår i Praha Open, og fikk også med seg avslutningshelgen i Vestlandsserien. Sammen med Morten Madsen er han også primus motor for Facebook-gruppen Hansasjakk, som arrangerer sjakkvelder på Cafe Aspendos om onsdagskveldene.

I fjor høst ble Gisle valgt inn i kommunestyret i Bærum som representant for Høyre, og ble nylig portrettert i Budstikka, lokalavisen for Asker og Bærum.


Søk i sotrasjakk.no

Kommende turneringer

Samarbeidspartnere

Sjakk1.no
Alltid åpen. Alltid billig.

Sartor Storsenter
Mer enn 100 butikker
under samme tak.

Vestnytt
lokalavisen for Sotra og Øygarden

Fjell kommune
Vekstkommunen i vest

Skandiabanken
har hatt de mest fornøyde bankkundene 16 år på rad!